Sıkça Sorulan Sorular

AKUAKA Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar; borulara, önce ve sonrasında, vana, dirsek, saat vb. gibi akışı etkileyen elemanlar arasında

AKUAKA Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar, vida ve flanş bağlantı elemanlı olarak üretilir. 2″‘ten 8″e kadar vidalı veya flanşlı, 8″ ve sonrası flanşlı olarak üretilmektedir. 3/4″Y Modeli ve sonrasında su akış yönü yoktur. Borulara istenilen yönde (su giriş/çıkış yönü) ve istenilen konumda (yatay/dikey) bağlanabilir. Bununla birlikte, 1/2″, 3/4″S, 3/4″K ve 3/4″B cihazlar, erkek ve dişi vida dişlerine sahip olduklarından, dişi vida dişli kısmı su girişi erkek vida dişli kısım ise su çıkış yönüne gelecek şekilde borulara yerleştirilmelidir.

Manyetik kireç önleyici cihazlar, manyetik etkiyi su içerisinde yer alan minerallere aktarırlar. Bu açıdan, içerisinden su geçtiği sürece manyetik etki devamlı olarak oluşur. Su akışı kesildiğinde ise manyetik etki su tarafından 72 saat arasında muhafaza edilir. Bu sebeple, AKUAKA Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar su akışının sürekli olduğu hatlar ile su deposu gibi suyun uzun süre bekledikleri yerlerin

AKUAKA Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar, herhangi bir bakım, onarım, elektrik ve kimyevi madde gerektirmez. İşletme gideri yoktur.

  1. Hiçbir zaman kireç çözücü kimyevi madde kullanmayacaksınız.
  2. Suyun sertliğine bağlı olarak %50’ye varan oranlarda daha az deterjan kullanacaksınız.
  3. Rezistansınız arızalanmayacak ve hiç değişmeyecek.
  4. Kullandığınız makinelerin ömrü uzayacak.
  5. Çamaşırlarınız kısa sürede yıpranmayacak.
  6. Kombi ve kazanlarınızda enerji kaybı olmayacağı için daha az yakıtla ısınacaksınız.

Sonuç olarak hem kirece çözüm bulacak hemde tasarruf edeceksiniz.

AKUAKA Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar kireci yok etmezler etkisiz hale getirirler. Kireç, açık devre sistemlerinde tutunamayıp, akıp gider. Kapalı devre sistemlerinde ise, kazan veya depoysa, ayran kıvamında kalır, blöf vanası açıldığında dökülür ve sistemden atılır.

Bu rakamlar boruların anma çaplarıdır. Örneğin, daire girişleri 3/4″ve üzerinde, farklı boru çaplarına sahip olabilir.

AKUAKA Manyetik Kireç Önleyici Cihazlar KULLANIM KILAVUZU ‘ndan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

PİYASA SATIŞ FİYATIMIZ İLE ALAKASI OLMAYAN BİR FİYATI YAYINLAYAN HATTA ŞİRKETİMİZ ADINI DA SİTEDE KULLANAN BU ve BENZERİ FİRMALARA DUYURUDUR!

CİHAZIN ALTINA ŞİRKETİMİZİ AYRICA BİR DE FİYAT YAZARAK SATIŞIMIZI ENGELLEYEREK MÜŞTERİLERİMİZ KARŞISINDA BİZİ “ GÜÇ DURUMDA “ BIRAKACAĞINIZI ZANNEDİYORSANIZ , SİZLERE BU SON İKAZIMIZDIR !

YASAL HAKLARIMIZI KULLANMAMIZA SEBEBİYET VERMEYİN .

TİCARETİNİZİ NAMUSUNUZLA ŞEREFİNİZLE YAPIN , KENDİ SATIŞINIZLA İLGİNENİN ..

ŞİRKETİMİZ ADINI AĞZINIZA ALMAYIN SİZİN ADINIZA ÜZÜLÜRÜZ ;  

AKUAKA MANYETİK ARITMA SİSTEMLERİ   ADI BİLE ,  BAĞIMLILIK YAPAR !