AKUAKA Hakkında

1971'den Günümüze...

İlk Ticaret - 1971

Yaklaşık 50 Yıl Önce Ticaret Hayatımıza Başladık

Şirketleşme - 1981

Ticari Hayatımızı Profesyonel Hale Getirdik

Üretim Şirketi - 1995

MKÖ Alanında Profesyonel Üretim ve Ar-Ge

AKUAKA - 2006

Çatı Şirketimizin Kurulması ile Daha Performanslı Üretim

Yeni Patentler - 2015

Gelişmiş Ar-Ge ve Üretim ile Daha Gelişmiş Ürünler

Sektörde Lider - 2017

Profesyonel MKÖ Üretimleri ile Sektörde Lider Konumdayız

Ağır Metal Tutucular - 2019

Dünyada bir ilk, Emsalleri var ama örneği olmayan ilk ve tek üretim

Mutlu Müşteriler - Gelecek

Daha Fazla Mutlu Müşteri, Daha Az Kireç

İlklerin öncüsü olan şahsım ve çalıştığım, kurduğum tüm şirketler de 1995 senesinde Almanya sonrasında Amerika ve 2006 yılında da hizmet verdiğimiz Manyetik Kireç Önleyici cihazların üretimine % 100 hissesi şahsıma ait olan AKUAKA MANYETİK ARITMA SİSTEMLERİ ÜRETİMİ İÇ ve DIŞ TİCARET SANAYİ LTD.ŞTİ olarak hizmet vermekten onurlu ve gururluyuz.

1971 yılında ticaret, 1981 yılında şirket, 1995 yılında ise şirketler grubu olan aile firmaları, 2006 yılında üretime geçerek, yenilikleriyle de yine bir ilke imza atıp, dünya da örneği olmayan yepyeni bir başlangıca 2015 yılında start vermiştir.

Üretimlerimiz pas, tuz, kireç, korozyon ve belirli ölçüde de ağır metalleri etkisiz hale getirmektedir. Daha önce belgelediğimiz üretimlerimize bir katkı da daha bulunarak mükemmel ötesi bir üretimi ülkemize kazandırdık. Ülkemiz ve dünya ekonomisine katkı sağlarken, insan, hayvan, bitki ve çevre sağlığına zarar vermediği gibi yararı olan üretimler yaparak lider bir kuruluş olmanın haklı gururunu sizlerle paylaşmaktan çok mutluyuz.

İltifat bize yakışmaz, dürüstlüğümüze sekte vurur, takdir sonuçtadır.. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın garantisidir ! Bu gün burada, yarın tüm dünyada suyun geçtiği her yerde AkuaKA Manyetik Arıtma Sistemleri her zaman sizinle, her zaman sizlerle..

Kani Aydın - Akuaka Kurucusu

Servislerimiz ve Hizmetlerimiz

Akuaka, Kireçle Savaşmanızda Her Türlü Hizmeti ile Yanınızda.

Tesisat Analizi

Akuaka olarak, ilk olarak tesisatınızın analizini yapabilir, kireç oranlarını sizlere iletebilir ve böylece Akuaka Manyetik Kireç Önleyicilerin size uygun olup olmadığını söyleyebiliriz.

Test Ürünü Sağlama

Özellikle problemli tesisatlarda, problemin incelenmesi ve cihaz etkisinin test edilmesi için deneme cihazlarının sağlanması hizmetini de vermekteyiz.

Montaj ve Bakım

Tüm Akuaka Manyetik Kireç Önleyicileri, kolay montaj özellikleri ile bilinmektedir ancak büyük operasyonlarda, profesyonel montaj ekibimiz hizmetinizdedir.

Özel Üretim Hizmeti

İhtiyaçlarınıza göre Akuaka Manyetik Kireç Önleyicileri özel olarak da üretilebilir ve tesisatınıza uygulanabilir. Özel üretim işlemler için lütfen iletişime geçiniz.

Kurumsal Projeler

Akuaka olarak, çok büyük ölçeklerdeki kurumsal üretim ve montaj projelerini de profesyonelce yürütmekteyiz. Kurumsal projeleriniz için lütfen iletişime geçiniz.

Garanti ve Destek

Akuaka, diğer üreticilerin aksine, 2 Yıldan 20 Yıla Garanti ve destek sunmaktadır. Akuaka Manyetik Kireç Önleyicilerini güvenle kullanabilmeniz için her zaman buradayız.